Poděkování

Poděkování

Děkujeme firmě Teleflex za sbírku pro naše pejsky. Zaměstnanci byli tak štědří a celá sbírka byla tak hojná, tak jsme se podělili s dalším útulkem ve Velkém Meziříčí. Je krásné, že vedení i zaměstnanci podporují tuto dobrou činnost. (12/2019)

Velké poděkování patří 5. ZŠ na ul. Palachova ve Žďáře nad Sázavou, která uspořádala sbírku pro náš Útulek pro pejsky. Dary nám předala paní učitelka Dočekalová s žáky a panem školníkem, který vše dovezl autem. Pejsci budou mít krásné Vánoce. Jsme rádi, že děti myslí na opuštěné pejsky a mají pro ně cit. 11/2019

Děkujeme Petře Domaničové s kamarádkou Sabinou Šebkovou za hovězí tyčinky.

Děkujeme Hatalové Daniele a Ondráčku Davidovi za pamlsky pro naše pejsky. 

Chtěli bychom moc poděkovat za šek pro Rexíčka od ACO Industries k.s.,KolektivuTHP pracovníků Nerezu- v hodnotě 4 000 Kč.

Děkujeme lidem s otevřeným srdcem , kteří nám nosí granule,konzervy,pamlsky,deky a hračky pro naše pejsky.Jmenovitě by to bylo na dlouho nebo né každý o zmínku stoji,kuli své zkromnosti tak aspoň takto : Děkujeme.

Děkujeme za peněžité dary, především Konečné Renatě a Pečinkové Simoně. Použijeme je na konzervy, které nám v současné době chybí./ duben-2017